Klasgame Pişkinliği

B

BeSu

Guest
Cümleten iyi pazarlar, iyi haftasonları.

2 gündür uğraştığım bir durumdan sinir olmamdan ötürü konuyu buraya açıyorumki googleda aramalarda çıksın ve sizler de klasgame in ikiyüzlülüğü hakkında bilgi sahibi olun.

Öncelikle ben bu adamlardan cumayı cumartesiye bağlayan gece 150 tl lik bakiye yükleyip bir knight online private serverı için 150 tl lik 7500kc(knight cash) satın aldım. Sonrasında kodu oyun içerisinde yüklediğimde 6000kc hesabıma yüklendi. Sonrasında bu durumu oyun içerisindeki yöneticiye ilettikten sonra kendileri kalan 1500 ü yani bonusu manuel ekleyeceklerini belirttiler. Ancak ne bir ekleme var ne de muhattab, dalga geçiyor arkadaş kendince. Konuşmanın bir kısmı aşağıda;

Bu durumun üstüne klassgame e konuyla alakalı, resimlerle birlikte mesaj attım cumartesi sabahında. Kendilerinden gelen mesaja göre "konu ile ilgili tek muhattabım oyun yönetimiymiş". Yani dolandırıldığınız enayi yerine koyulduğunuz yerle muhattab olun diyor. Buyrun mesajın tamamı:

İnsanı delirten nokta da bu, afedersiniz benle taşşak geçen adamla muhattab ol diyor adamlar. Adamların bence büyük bir para hacmi knight online pvp serverla alakalı satışlardan geliyor. Bu yüzden müşteriyi umursayan yok bu konularda sanırsam.

Birçok kez para yatırdım alışveriş yaptım klasgameden ama hiç sorun yaşamamıştım ya da sorun yaşanacak bir durum olmamıştı. Ne yapacağımı pek bilmiyorum ama bu sefer kafayı sıyırdım. Webarchive kayıtlarını da aldım, resim video kaydı falan aldım. Pazartesi şikayetçi olmayı düşünüyorum hem server sahibinden hem de bu tutumundan dolayı klasgameden. Ama tam olarak bu durumlarda ne yapılabilir bilmediğimden dolayı tavsiye verebilecek olan varsa sevinirim. Aklımda bu server sahipleri hangi adla oyun dağıtımı yapıyor, bu satışların vergileri vs var mı artık aklıma gelen yerde yarın avukata danışacağım, bilişim suçlarıyla alakalı bir iki avukata mail attım dönüş bekliyorum.

Dediğim gibi siz de alışveriş yaparken dikkat edin lütfen sonrasında benim gibi kanser olabilirsiniz pişkinliklerine.
Rahatsızlık verdiysem kusura bakmayın, iyi akşamlar.

Continue reading...